skip to Main Content
LAWETY O ŚREDNIEJ ŁADOWNOŚCI

LAWETY O ŚREDNIEJ ŁADOWNOŚCI

Średnio wydajne holowanie jest wyjątkowe, ponieważ ciągniki holownicze są zarówno zwrotne, jak i bardzo wydajne. Ciężarówki te mogą pobierać ciężkie pojazdy tkwiące w trudno dostępnych i ograniczonych przestrzeniach. Pojazdy holownicze są wyposażone w nowoczesny układ kół, który zapewnia, że samochód ciężarowy i pojazd holowany nigdy nie będą miały bezpośredniego kontaktu z ogumieniem. Przednie lub tylne koła holowanego pojazdu są najpierw mocowane, a następnie unoszone w powietrze. Pozostałe dwa koła pozostają w kontakcie z nawierzchnią drogi. Wykwalifikowane firmy lawetowe posiadają wiedzę, doświadczenie i wyszkolenie, aby przeprowadzić holowanie pojazdu w sposób powodujący jak najmniejsze szkody.

ŚWIADCZENIA O ŚREDNIEJ ZDOLNOŚCI OBCIĄŻENIA

Średnio wydajne holowanie ma zalety, które wyróżniają go spośród lekkich i wytrzymałych holowników. Po pierwsze, holowanie przy średnim obciążeniu zapewnia większą zwrotność niż holowanie przy dużym obciążeniu. Ma to zasadnicze znaczenie w przypadku pojazdów znajdujących się w rowie lub w sytuacji zagrożenia. Podczas gdy holowanie jest łatwe do manewrowania, do podnoszenia większych pojazdów po prostu nie wymaga się dość siły.

Ponadto firmy lawetowe, które oferują holowanie o średnim obciążeniu, są prawdopodobnie większymi firmami z większym doświadczeniem niż te, które po prostu oferują holowanie o mniejszym obciążeniu.

Lekkie holowanie może być wykonane przez prawie każdego, kto ma hak. Więc kiedy firma lawetowa oferuje obie te usługi, wiesz, że mają one duże znaczenie. Te większe firmy lawetowe oferują również całodobowe wsparcie.

SPECJALISTYCZNE HOLOWANIE


Jeśli potrzebujesz holowania średnio zadaniowego, wynajmij specjalistyczną firma lawetową. Dokładny serwis lawetowy jest nastawiony na doskonały serwis 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wszyscy nasi kierowcy są przeszkoleni i certyfikowani we wszystkich formach holowania. Możesz polegać na nas w każdej sytuacji. Od ponad 30 lat świadczymy najlepsze usługi lawetowe. Średnio obciążone holowanie to tylko jedna z wielu profesjonalnych usług, z których słyniemy. Niezależnie od tego, czy w Twoim małym sedanie zabraknie paliwa, czy w błocie utknie ciężarówka, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z serwisem holowniczym w celu uzyskania dokładnych informacji na temat holowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top